Ogilvy & Mather wint Rabobank-pitch
- Bureaus
- 9 jul 2014 @ 16:09
- Link
-
Redactie Bureaus
Redactie
MarketingTribune - CampagnesStrategiePitchesKlanten
- 9 jul 2014 @ 16:09
- Redactie Bureaus
Ogilvy & Mather Amsterdam heeft de pitch voor het Rabobank-account gewonnen van Kingsday en Lemz en is het nieuwe reclamebureau van de Rabobank. Dit bevestigden betrouwbare bronnen eerder aan MarketingTribune. Het nieuws is inmiddels wereldkundig gemaakt. Volgens de bank sluit het bureau naadloos aan bij de nieuwe communicatiekoers die het wil gaan inslaan.
‘We zijn onder de indruk van het werk van Kingsday, Lemz en Ogilvy & Mather. Toch is Ogilvy & Mather er wat ons betreft het beste in geslaagd om het kenmerkende karakter van Rabobank op een aansprekende en vernieuwende manier te vertalen in een nieuwe communicatiekoers', aldus Heleen Crielaard, verantwoordelijk voor merk & markt communicatie bij de Rabobank. Een nieuwe communicatiekoers is nodig, omdat de coöperatieve Rabobank op dit moment voor enorme veranderingen staat, met klanten die anders gaan bankieren en een markt die vraagt om andere communicatie.
Rabobank wil naar eigen zeggen betrokkenheid en openheid uitstralen naar zijn (potentiële) klanten en is ervan overtuigd dat Ogilvy & Mather deze boodschap precies op de juiste wijze zal communiceren.
De nieuwe communicatiestrategie zou passen binnen een veranderende wereld waarin internetbankieren en interactiviteit en dialoog steeds belangrijker worden.
-
Redactie Bureaus
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/bureaus/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Dentsu lanceert PR-propositie02-12-2025
- 113-campagne stelt de ongemakkelijke... 01-12-2025
- ADCN viert 60 jaar creativiteit01-12-2025
- Schoonenberg kiest voor intieme... 01-12-2025
- De succesformule achter Nederlands... 01-12-2025
- Dentsu Lab Amsterdam focust op... 28-11-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

