Blokker transformeert radicaal met Sarah Jessica Parker
- Bureaus
- 26 apr 2016 @ 14:40
- Link
-
Redactie Bureaus
Redactie
MarketingTribune - ReclameMerkenCommercialsCampagnes
- 26 apr 2016 @ 14:40
- Redactie Bureaus
Blokker transformeert radicaal, ook in het reclameblok: de retailketen strikte Hollywood-ster Sarah Jessica Parker, bekend van Sex & The City. In een gloednieuwe commercial gaat de Amerikaanse helemaal uit haar dak vanwege het oerhollandse merk. Blokker verbouwt 450 winkels en laat Parker de vernieuwing promoten. Zelfs met een verwijzing naar de Kalverstraat.
'Dat noemen we nou nog eens een transformatie op alle fronten: filmster Sarah Jessica Parker die reclame maakt voor het oerhollandse merk Blokker', zo grapt Het Parool, verwijzend naar de recente PR-fail van Blokker-directeur Rob Heesen, die maar bleef herhalen dat zijn bedrijf 'radicaal ging transformeren'. Voor de vele ontslagen medewerkers is het ongetwijfeld wrang dat nu voor veel geld een celebrity wordt 'ingevlogen'. Tegelijk is het ook gewoon een grappige spot.
Marketingdirecteur Robert Bohemen: 'Wereldster Sarah Jessica Parker heeft een trendy image, samen met haar humor vormt dit een mooie dynamiek met het Hollandse karakter van Blokker. Het is geweldig dat zij de vernieuwing van Blokker een gezicht geeft en op een leuke manier appelleert aan onze Hollandse trots. Parker laat Nederlanders op een andere, nieuwe manier naar de nieuwste Blokker kijken. Een opvallende manier die aansluit bij ons streven om de klant keer op keer te verrassen met mooie merken, vernieuwende producten en na de zomer ook met een eigen huismerk. De campagne toont lef, wat perfect past bij de Nieuwste Blokker.'
Uiteraard heeft ook Sarah Jessica Parker (51 alweer) een pers-statement afgegeven: 'Thuis koken we heel veel. We zijn er gek op! Ik denk zelfs dat ik zo’n 80% van mijn tijd thuis doorbreng in de keuken. Het is dan ook erg grappig dat ik in de commercial van Blokker iets wat onhandig in de keuken sta. De commercial is heel slim en grappig geschreven, daarom ben ik erg gevleid te zijn gevraagd voor deze rol.'
De reclamecampagne komt uit de koker van KSM. Via verschillende tag-ons wil Blokkers nieuwe producten onder de aandacht brengen en ook de heropeningen van 'radicaal getransformeerde' winkels aankondigen. Er volgen ook meerdere commercials.
Credits
Klant: Blokker
Bureau: KSM
Verantwoordelijk bij klant: Robert Bohemen, Nienke van de Streek, Eva Hartog, Esther Spaans
Strategie: Barbara Angeli Radovani, Simone Bergman
Creatie: Bies Vermeulen, Sebastiaan Kenter
Regie: Jonathan Herman
Fotografie: Gabor Deak
Productie: Bonkers, Saskia Kok & Jan Jinek
RTV-producer: Joze Rikken
Post-productie: Hectic Electric
Muziek: Sizzer
Geluid: The Ambassadors
Lees hier over de achterliggende retailstrategie: Blokker vernieuwt en saneert radicaal
-
Redactie Bureaus
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/bureaus/
- Profiel »
- campagne
- Robert Bohemen
- reclame
- retail
- commercial
- Sex & The City
- transformatie
- Blokker
- KSM
- met Sarah Jessica Parker
- vernieuwd
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- FarmCamps speelt in op vakantiestress18-12-2025
- Campagne haalt stigma van... 18-12-2025
- Het tijdperk van makkelijke... 18-12-2025
- Stedin zet werkgeversmerk scherper... 17-12-2025
- De 'Phishkraam' van ministerie van... 17-12-2025
- Make-A-Wish zet in op Wish Journey17-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

