Keynote Speaker Sponsorcongres: Marcel Surendonk
- Algemeen
- 23 aug 2016 @ 10:55
- Link
-
Redactie MarketingTribune
- SponsorcongresDialoogInteractieEvenement
- 23 aug 2016 @ 10:55
- Redactie MarketingTribune
Het Sponsorcongres komt er weer aan! Sponsoring kan de naamsbekendheid, de lading van het merk, de visie, de strategie en de core business van een bedrijf daadwerkelijk positief beïnvloeden. Op dinsdag 6 september komen in 'Explore by Lute' te Muiden in totaal zes keynote speakers hun licht schijnen over dit gegeven. In aanloop naar deze bewuste dag presenteren we deze sprekers. Met vandaag: Marcel Surendonk, head of brand partnerships bij Mojo Concerts.
Ga hier naar toe voor meer informatie. En er zijn nog tickets!
Marcel Surendonk werkt ruim negen jaar als head of brand partnerships bij Mojo (onderdeel van Live Nation). In die functie is hij verantwoordelijk voor de afdeling brand partnerships van Mojo en voor de samenwerking met partners bij festivals als Lowlands, Pinkpop en North Sea Jazz alsmede voor de overall partnerships met merken op het gebied van presales & ticketing. Hij is tevens voorzitter van de vakjury Entertainment en Events van de SponsorRing en een van de founders van Livescope, het kennisplatform voor de live muziek branche.
Sponsoring of Partnership? Volgens Marcel Surendonk van Mojo is deze semantische discussie van minder belang; de essentie van de relatie tussen sponsor en gesponsorde is dat er een wederzijds voordeel ontstaat en beide partijen er baat bij hebben dat voordeel voor elkaar zo groot mogelijk te maken. Marcel Surendonk zal aan de hand van praktijkvoorbeelden van partnerships met festivals als Pinkpop, Lowlands en North Sea Jazz inzicht geven op welke wijze Mojo samen met haar partners waardevolle samenwerkingen ontwikkelt. En dat er een simpele formule is voor het succes van deze partnerships. (LB)
Bekijk hier alle overige sprekers op het Sponsorcongres. En er zijn nog tickets! Ga hier naar toe voor meer informatie.
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- ASN Bank kiest voor één krachtig merkbeeld
- Lego meest inspirerende onderneming van 2025
- Gut en The Valley reageren op Hertog Jan Leeuw
- Reframe presenteert DE&I-onderzoek binnen Nederlandse...
- Nieuwe Pride-campagne van KPN: eerbetoon aan generaties LGBTQIA+
- Bol en Tiny Miracles maken kunst tastbaar én sociaal met...
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers