José Rozenbroek nieuwe hoofdredacteur Margriet

José Rozenbroek nieuwe hoofdredacteur Margriet
  • Media
  • 24 mrt 2025 @ 14:21
  • Link
  • Sjaak Hoogkamer
    Sjaak Hoogkamer

    redacteur
    MarketingTribune
  • Geen tag

Met haar benoeming versterkt Margriet naar eigen zeggen 'haar positie als magazine voor de 60-plus vrouw.'

Rozenbroek brengt veel ervaring mee als hoofdredacteur van gerenommeerde titels als ELLE, Red en Volkskrant Magazine. Afgelopen jaren was zij hoofdredacteur bij Radar+ en Human Inc., het magazine van het Humanistisch Verbond, en schreef zij artikelen en interviews voor Libelle, LINDA., Vogue, Saar en FD persoonlijk. Nu gaat zij zich volledig richten op haar nieuwe rol bij Margriet.

‘Met haar 64 jaar is José Rozenbroek de perfecte belichaming van de ingezette 60-plus koers van Margriet. Er zijn talloze getalenteerde 60-plus vrouwen, dus nu ook een aan het roer van Margriet,’ aldus Algemeen Hoofdredacteur Vrouwen Hilmar Mulder. ‘Haar rijke ervaring in de magazinebranche en haar persoonlijke aansluiting bij deze leeftijdsgroep maken haar de ideale persoon om Margriet naar de toekomst te leiden.’

Rozenbroek gaat vanaf mei 2025 aan de slag en zal in haar nieuwe functie verantwoordelijk zijn voor de redactionele koers van het merk Margriet. Zij zal zich inzetten om de positie van het magazine als betrouwbare en inspirerende autoriteit voor vrouwen van 60 jaar en ouder verder te versterken.

 Fotocredit: Mark Uyl

Sjaak Hoogkamer

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/media houdt je dagelijks op de hoogte van het laatste medianieuws, met actualiteiten, trends, achtergronden en opinies over zowel de mediakanalen zelf als de strategieën om als marketeer meer bereik te genereren.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken