Eerste keynotespreker Nima Marketing Day 2025 bekend: Sydney Brouwer
- B2b
- 6 feb 2025 @ 12:02
- Link
-
Tamara de Vos
Allround redacteur
BBP Media - Geen tag
- 6 feb 2025 @ 12:02
- Tamara de Vos
Spreker, auteur en podcastmaker Sydney Brouwer zal op donderdag 12 juni 2025 de negende editie van de Nima Marketing Day openen. Zijn presentaties staan bekend om de humor, interactie en praktische lessen die deelnemers direct kunnen toepassen.
Sydney Brouwer is een veelgevraagd spreker en auteur die zich richt op organisaties waar het prettig is om te werken en aantrekkelijk om klant te zijn. Hij onderzoekt wat organisaties moeten doen om de harten van zowel klanten als medewerkers te veroveren, nu en in de toekomst.
In zijn keynote, getiteld 'Beter dan Bedacht', benadrukt Brouwer het belang van improvisatie in een steeds minder voorspelbare wereld. Hij stelt dat marketeers en organisaties hun improvisatievermogen moeten versterken om resultaten te bereiken die beter zijn dan vooraf gepland. Door te improviseren kunnen onverwachte en succesvolle uitkomsten worden gerealiseerd.
Nima Marketing Day 2025
Het evenement biedt een dag vol inspiratie, innovatie en inzichten, met presentaties van ongeveer 70 marketingprofessionals, verdeeld over 10 zalen. De dag begint en eindigt met plenaire sessies in de Copraloods, en de winnaars van de Nima Marketingprijzen worden bekendgemaakt. De genomineerde bedrijven presenteren hun verhaal in drie categorieën. Daarnaast zijn er uitgebreide netwerkmogelijkheden voor professionals om ideeën uit te wisselen en samen te werken.
Nima Marketing Day 2025 vindt plaats in DeFabrique in Utrecht op donderdag 12 juni 2025. Houdt nimamarketingday.nl in de gaten voor het programma en reserveer alvast snel je Super Early Bird-ticket, dit kan nog t/m 23 februari!
-
Tamara de Vos
- Werkt bij: BBP Media
- Functie: Allround redacteur
- Website:https://bbpmedia.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 16 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
- PIM Trendrapport 2025: Hoe merken relevant blijven in een...
- De marketingtransfers van week 4, 2025
- Kwart eeuw innovatie en impact in marketing
- Marketeers worstelen met adoptie GenAI: Angst of FOMO?
- Taalklasse: methode voor betere taalvaardigheid in het onderwijs
- Eerste keynotespreker Nima Marketing Day 2025 bekend: Sydney...
Laatste Nieuws
- Eerste keynotespreker Nima Marketing... 06-02-2025
- PIM Trendrapport 2025: Hoe merken... 31-01-2025
- De marketingtransfers van week 4, 202531-01-2025
- Marketeers worstelen met adoptie... 30-01-2025
- Taalklasse: methode voor betere... 28-01-2025
- Kwart eeuw innovatie en impact in... 27-01-2025
MarketingTribune Events
- 8apr 2025
Branded Content Event
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day