Provalliance Nederland kiest Happy Horizon als digitale marketingpartner

Provalliance Nederland kiest Happy Horizon als digitale marketingpartner
  • Bureaus
  • 11 mrt 2025 @ 11:43
  • Link
  • Tamara de Vos
    Tamara de Vos

    Allround redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Provalliance Nederland, het moederbedrijf van kappersmerken zoals BrainWash, Cosmo Hairstyling en Team Kappers, heeft Happy Horizon geselecteerd als full-service online marketingbureau. Vanaf januari 2025 neemt Happy Horizon de digitale marketingactiviteiten van Provalliance al op zich, waaronder websiteontwikkeling, performance marketing en creatieve ondersteuning.

Het bureau zal zich richten op de ontwikkeling en optimalisatie van websites voor de verschillende labels van Provalliance. Daarnaast worden e-mailmarketingcampagnes ingezet om klantloyaliteit te versterken en herhaalbezoeken te stimuleren. Ook wordt een lokale marketingstrategie ontwikkeld om de meer dan 250 salons van Provalliance te ondersteunen via datagedreven automatisering. Hiervoor maakt Happy Horizon gebruik van tools zoals Smartly, Google en Meta, waarmee campagnes efficiënt en schaalbaar worden ingezet.

Full-service oplossing en efficiënte werkwijze

Provalliance heeft gekozen voor Happy Horizon vanwege de inhoudelijke expertise, de full-service aanpak en de sterke samenwerking tussen beide partijen. Door alle digitale marketingactiviteiten onder te brengen bij één bureau, verwacht Provalliance efficiënter te werken en de omzet te laten groeien door zowel klantbehoud als het aantrekken van nieuwe klanten.

Daniël Verhagen, Group Commercial Director bij Happy Horizon, zegt: 'Dit is een prachtige kans om met onze expertise en innovatieve marketingoplossingen bij te dragen aan de digitale groei van de grootste kappersorganisatie van Nederland. Met een doordachte strategie en slimme technologieën gaan we de komende jaren werken aan meer zichtbaarheid en omzetgroei voor alle labels van Provalliance.'

De eerste campagnes gingen in februari 2025 live en de nieuwe websites zullen in de komende maanden worden uitgerold.

Tamara de Vos

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken