Brandgurus scherpt positionering van de Eetgemak Groep aan

  • Bureaus
  • 21 sep 2021 @ 10:58
  • Link
  • Sjaak Hoogkamer
    Sjaak Hoogkamer

    redacteur
    MarketingTribune
  • Geen tag

De Eetgemak Groep, specialist in het bereiden en aanbieden van verse gerechten op maat, heeft samen met Brandgurus haar positionering en propositie aangescherpt.

‘Wij werken altijd met verse producten, kunnen onze klanten maatwerk aanbieden en hanteren een wetenschappelijke benadering als het aankomt op gezonde voeding. Wij kunnen dan ook als enige partij in de markt voor elke situatie verse gerechten op maat aanbieden, ook als er sprake is van complexe voedingseisen. Of het nu een ziekenhuis, zorginstelling, kinderdagverblijf of een maaltijdservice is. Ons team van ervaren koks, diëtisten en productontwikkelaars komen altijd met een passende oplossing. En dat willen we nog beter naar buiten gaan brengen in alles wat we doen,’ aldus Tim de Vos, Commercieel Directeur van de Eetgemak Groep.

‘Hoewel de Eetgemak Groep na de overname van Food for Care en de lancering van 2 nieuwe merken (Eetkomeet & Vers voor Thuis) op zoek was naar een nieuwe, overkoepelende positionering, zijn we wel heel dicht bij het oorspronkelijke merk-DNA gebleven. We spreken dan ook liever van een aangescherpte positionering dan van een herpositionering. De uiteindelijke positionering, inclusief bijbehorende propositie, is een stuk scherper geworden waardoor een overtuigende belofte is ontstaan: We bieden altijd en overal een verse maaltijd op maat. En dankzij het aansluitende internal branding traject dat is ingezet, wordt deze belofte ook vol trots naar buiten gebracht door de eigen medewerkers,’ aldus Julian Stevense van Brandgurus.

 

Sjaak Hoogkamer

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken